loading
Son Kayıt Olanlar
Toplam 2196 kayıtlı kullanıcı
kedimiyavdedi | Berat5979 | Rookies1 | lazgizibr35 | .lovemusacool. | hasanerenzo | Airn | Tha123 | ENDER-TR | SrcBakar | yufuz | -Meliis | nuhmete42 | q.=deniz=.p | slayer346 |

* * *   Ekip alımı başlamıştır, ekip alımına başvurmak için buraya tıklayınız   * * *

Çoğalan Dolandırıcılık Olayları
Ay ve Yıldızlar .@!BARAN!@. tarafından paylaşıldı
11/01/2020 17:46
18
bu durum çok fazla yayılmaya başladı son günlerde karşılama odasında yan çarlar insanlardan kıyafetler istiyor veya güven testi adı altında bir sürü eşya çalınıyor bu durumun önüne personeller dahi geçemiyor. ben sorunun kullanıcıların saf olmasından kaynaklandığını düşünüyorum sizin düşünceleriniz neler
Yorum Yap
Bu konuda yorum yapmak için giriş yapın!
RE: Çoğalan Dolandırıcılık Olayları
Mimar lordblack_white tarafından gönderildi
15/01/2020 16:47
Şöyle bir sistem getirilebilir atıyorum mesala takas odasındasın kullanıcı sadece 10 adet sınırlı eşya sayısı ama sadece 1 slot açık olmak üzere normalde 9 tane farklı eşya koyabiliyoruz ama bunu 1 düşürüldüğünü farz edelim ve en fazla eşya koyma limiti isede 10 tane olduğunu düşünelim + olarak kullanıcı takas yaparken takas açıkken bu kelimeyi yazdığı anda takas banı yesin mesala takas açık güven testi yapalım dediği anda takas iptali gerçekleşsin ve takas banı yesin otamatikmen bu dediğim özelliği daha farklı tarzdada yapılabilir tamamen geliştiricilere bağlı
Avericilim tarafından gönderildi
14/01/2020 14:27
.@!BARAN!@.:
Avericilim: Saf olmasın onlarda
Ben de aynen bu sekilde dusunuyorum hacim • •
yeeey
Ay ve Yıldızlar .@!BARAN!@. tarafından gönderildi
13/01/2020 19:17
Avericilim: Saf olmasın onlarda
Ben de aynen bu sekilde dusunuyorum hacim • •