10 Dinleyici
com

Hoş geldin dostum!

Fan sayfamızdan en iyi şekilde yararlanın!
1706 Kayıtlı Üye
Forum Kuralları!
Sarı Kral
MAX
  0 Yorum
  787 Görüntülenme
  15/02/2019, 19:26

Habbotar herkese açık bir platform olmasına rağmen uyulması gereken bazı kurallarımız vardır. Bunlar şunlardan ibarettir:

1-Öncelikle forum sitemiz tüm Habbo Hotel kurallarını kapsamaktadır.Bu kurallara uymayanlar hakkında gerekli işlem yapılır.

2-Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez. 

3-Forum içerisinde spam (gereksiz yorum,konu)yapmak yasaktır.

4-Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.) 

5-Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır. 

6-Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır. 

7- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir. 

8- Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir. 

9- Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır. 

10- Veritabanı arızalarına yol açtığı için kesinlikle, hiçbir şartta üyelikler silinmemektedir. Fakat isteyen üyeliğini banlatıp, erişime kapatabilir.

 

Yorum Gönder
Merhaba, Kullanıcı! Bu tür içeriklere yorum gönderebilmek için giriş yapman gerekiyor.